This is how we roll!

We marry the gorgeous with the practical; the beautiful with the functional. Elk project verdient een eigen, esthetische aanpak. We luisteren naar je vraag, focussen op het verhaal van je merk en bekijken dit met een business-oriented mind. We gieten dit in een sfeervolle vormgeving, waarbij alles tot in de puntjes klopt. We zetten de passende communicatietools in en gebruiken de juiste tone-of-voice die je doelgroep prikkelt.

Als team vullen we elkaar perfect aan: de één supercreatief als designer, de ander met de nodige nuchterheid als developer. Elk expert in ons eigen gebied, met de juiste skills. En allemaal helemaal onszelf. We houden niet van verloren informatie, daarom staat elk van ons rechtstreeks in contact met jou als klant. Sinds 2009 bouwen we aan Bureau Blanc en creëren we brands en websites vanuit onze hometown Knokke-Heist.

what we do

who made the team?

Oliver Steen
oliver@bureaublanc.be

Art Direction

Anthony Van de Voorde
anthony@bureaublanc.be

Project Management

Faldona Vande Velde
faldona@bureaublanc.be

Graphic Design

Tom Gardin
tom@bureaublanc.be

Web Development

Kristof Decloedt
kristof@bureaublanc.be

Graphic & Web Design

Silke Plovie
silke@bureaublanc.be

Project Management

Céline Buysse
celine@bureaublanc.be

CEO & Founder

Robin Prinzie
robin@bureaublanc.be

Graphic Design

Sanne De Muynck
sanne@bureaublanc.be

Graphic Design