This is how we roll!

We marry the gorgeous with the practical; the beautiful with the functional. Elk project verdient een eigen, esthetische aanpak. We luisteren naar je vraag, focussen op het verhaal van je merk en bekijken dit met een business-oriented mind. We gieten dit in een sfeervolle vormgeving, waarbij alles tot in de puntjes klopt. We zetten de passende communicatietools in en gebruiken de juiste tone-of-voice die je doelgroep prikkelt.

Als team vullen we elkaar perfect aan: de één supercreatief als designer, de ander met de nodige nuchterheid als developer. Elk expert in ons eigen gebied, met de juiste skills. En allemaal helemaal onszelf. We houden niet van verloren informatie, daarom staat elk van ons rechtstreeks in contact met jou als klant. Sinds 2009 bouwen we aan Bureau Blanc en creëren we brands en websites vanuit onze hometown Knokke-Heist.

what we do

who made the team?

Kristof Decloedt
kristof@bureaublanc.be

Graphic & Web Designer

Faldona Vande Velde
faldona@bureaublanc.be

Graphic Designer

Oliver Steen
oliver@bureaublanc.be

Art Director

Silke Plovie
silke@bureaublanc.be

Project Manager

Tom Gardin
tom@bureaublanc.be

Web Developer

Sanne De Muynck
sanne@bureaublanc.be

DTP-specialist

Céline Buysse
celine@bureaublanc.be

CEO & Founder