•  

Over ons

To the point en tot in de puntjes verzorgd. Dat is de aanpak die u van Bureau Blanc mag verwachten. Vanuit Knokke-Heist bieden we een antwoord op al uw communicatievragen, zowel online als offline. Uw bedrijf of project krijgt zo het imago dat het verdient.

Wij worden ondersteund door technische profielen, creatievelingen en ervaren vakspecialisten. Samen vormen wij een verfrissend team met een eeuwig jonge kijk op de wereld rondom ons. Van advies tot volledig uitgewerkt voorstel, telkens weer mag u rekenen op een persoonlijke aanpak. Wij gaan resoluut voor een pure, strakke en klare beeldtaal. Met oog voor detail streven we naar klasse en stijl in al onze projecten.

Contacteer ons

Ons team

Elk zijn gezicht. Ieder zijn talent. Allemaal Bureau Blanc.

Céline Buysse

zaakvoerder

e. celine@bureaublanc.be

Silke Plovie

project manager

e. silke@bureaublanc.be

Oliver Steen

art director

e. oliver@bureaublanc.be

Kristof Decloedt

digital designer

e. kristof@bureaublanc.be

Faldona Vande Velde

grafisch vormgeefster

e. faldona@bureaublanc.be

Tom Gardin

digital developer & SEO expert

e. tom@bureaublanc.be

Bart Gardin

freelance digital designer

e. bart@bureaublanc.be